توصیه هایی برای خرید لباس کودک

توصیه هایی برای خرید پوشاک کودک:

در مجموع خرید لباس کودک و یا ست کردن لباس برای فرزندمان برای خیلی از مردم سخت و گاها اعصاب خورد کن است. برای انتخاب پوشاک مناسب برای کودکان شرایط مختلفی را باید سنجید و فاکتورهای گوناگونی را باید لحاظ نمود. به همین علت همواره این انتخاب بسیار مهم است. در این مقاله در بوبوکو درباره توصیه هایی برای خرید پوشاک کودکان توضيح می‌دهیم.

باید ابتدا سن، روحیات و علاقه مندی هایکودک را لحاظ کرده و بعد اقدام به انتخاب لباس برای فرزندمان نماییم. معمولا اکثر افراد دوست دارند که لباسی را برای کودک خود انتخاب نمایند که اولا به سادگی لک نشود و دوما کمی بزرگتر باشد که به خاطر رشد روز افزون کودک، به سرعت کوچک نشود.

حال سوال این است که کاری را که انتخاب کرده اید با پوست صورت کودک، همخوانی دارد یا نه؟

رنگ مناسب:

برای انتخاب لباس مناسب برای کودک، ابتدا رنگی را که با فرزندتان هارمونی بیشتری دارد را انتخاب نمایید. سپس اقدام به انتخاب ست مناسب برای کودکتان نمایید.رنگ مناسب کودکتان را زیباتر و جذاب تر می نماید.

کلاسیک اما ساده:

برخی مدل لباس ها با سرعتی که مد می‌شوند و طرفدار پیدا می نمایند به همان سرعت هم از مد افتاده و قدیمی می‌شوند. توصیه ما این است که بیشتر از لباس‌های کلاسیکی استفاده نمایید که همواره پر طرفدار هستند و به راحتی قدیمی و از مد افتاده نمی شوند لباس هایی ساده هم همواره وقار خاصی دارد و از هر قشری طرفداران خاص خود را دارد.البته لباس کودک را نباید فدای سادگی کنید. لباس ساده ای را انتخاب نمایید که تا حدودی آلمان های کودکانه را در خود جای داده باشند.

سلیقه کودک:

هر چه باشد باید کودک خود را برای زندگی آینده آماده کنیم و یکی از این راه ها احترام به سلیقه کودک در خرید لباس است. این کار سبب می شود که اولا کودک اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند. دوما از شر لجبازی و نپوشیدن وقت و بی وقت لباس توسط کودک خلاص می شوید. چنانچه بتوانید با سلیقه کودکتان آشنا شوید با جهت دهی های خاص در هنگام خرید، میتوانید علاوه بر اعمال نظرتان به کودک، او را هم از یک خرید خوب راضی داشته باشید.

کیفیت کالا:

مهم ترین قسمت در خرید لباس کودک چیزی نیست جز کیفیت لباسی که قصد خریدش را داریم. هرچه لباسیکه می‌خریم جنس بهتری داشته باشد، قاعدتا علاوه بر عمر مفید بیشتر لباس، از مشکلات دیگر آن هم رهایی می یابید. از جمله این مشکلات می توان از سخت پاک شدن لک، آب رفتن، گره گره شدن و ایجاد حساسیت نام برد.

راحتی لباس:

چنانچه هدفتان از خرید لباس کودک رفتن به مجالس عروسی، تولد و….. نیست بهتر است که لباسی را انتخاب نمایید که کودکتان در آن لباس راحت باشد. مطمئنا اگر کودکتان در لباس راحت نباشد، برای شما هیچ نتیجه ای جز کلافگی کودک و در ادامه اضطراب و عصبانیت شما نخواهد داشت. بنابر این سعی نمایید تا جای ممکن لباسی را انتخاب نمایید که کودک در آن احساس راحتی داشته باشد.

مطالب بیشتر سایت بوبوکو را اینجا پیگیری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *